Dzień Osób z niepełnosprawnościami w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Bartoszycach
Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom Szkoły za zaproszenie, ciekawe lekcje, integrację, super spędzony czas i bardzo miłe przyjęcie!
„Czasem wystarczy uśmiech by pokonać trudności”