DWA PUNKTY W SKALI APGAR

W czwartek, 19.10.2023r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach odbyło się spotkanie autorskie i promocja najnowszego tomiku poezji Damiana Jankowskiego „DWA PUNKTY W SKALI APGAR”, którego współorganizatorem było Stowarzyszenie Integracji Osób Niepełnosprawnych SION w Bartoszycach.

Damian Jankowski – młody poeta, publicysta, krytyk filmowy, członek redakcji kwartalnika „Więź”, redaktor portalu Więź.pl. Zawodowo realizuje się w Warszawie ale wrócił do Bartoszyc w swoje rodzinne strony z najnowszym tomikiem.Spotkanie przerosło tytułową skalę nie tylko ze względu na poezję, która jest bardzo dojrzała, ale również ze względu na frekwencję zainteresowanych nią osób.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania: Pani Anecie Przybyłek, Panu Dyrektorowi Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach Grzegorzowi Monkiewiczowi, Panu Andrzejowi Białeckiemu, Pani Katarzynie Sznitowskiej oraz Panu Kamilowi Żerebny.

Dziękujemy również Panu Damianowi Jankowskiego za przekazanie wpływów ze sprzedaży tomików, które będą przeznaczone na potrzeby naszego Stowarzyszenia.