„Ależ to były emocje!”Damian Kijko – najlepszy aktor „Dwa światy” WTZ – SionBartoszyce

Gratulacje dla całej ekipy filmowej z WTZ, która 12 czerwca wzięła udział w Gali – 7. edycji Festiwal Filmowy Osób z Niepełnosprawnościami Filmon. Na festiwal wpłynęło 58 filmów z całej Polski, z których do ścisłego finału zakwalifikowało się 18 produkcji. Jury festiwalu, po obejrzeniu 18 konkursowych filmów wskazało najlepsze filmy i najlepszych aktorów. Uczestnik WTZ Damian Kijko został wybrany przez jury jako NAJLEPSZY AKTOR.GRATULACJE!

To było trudne zadanie, wymagało sił twórczych, zdolności do pracy. Niech w Waszych głowach rodzą się ciekawe pomysły. Życzymy dużo energii, wielkiej twórczej inspiracji, spektakularnych projektów, błyskotliwych sukcesów i radosnych wydarzeń. Możecie robić wszystko- rozśmieszać albo doprowadzać do płaczu. Jesteście wspaniali. Rozwijajcie się. By wasze pomysły rodziły się w sercu. Wasza praca jest godna nagród. Świat bez was nie może się obejść.

Gratulacje dla NAJLEPSZEGO AKTORA, uczestnika WTZ Damian Kijko – Jesteś mistrzem! Na scenie jesteś niepowtarzalny. Życzymy nowych ciekawych ról, nowych ciekawych ludzi, nowych pomysłów, małych i dużych zwycięstw, godnych i ważnych nagród. Niech wszystkie Twoje plany się spełnią i pojawią się nowe, jeszcze wspanialsze. Wszystkiego najlepszego!Serdeczne podziękowania dla Wiraż PUB za udostępnienie lokalu do nagrań, Anna Rosłon za pomoc w stworzeniu scenografii, Psa Lexia i jego właściciela – Leszek Chorbot oraz wszystkich zaangażowanym w powstanie filmu!