Choinka SION

W miniony piątek, 20.01.2023r., Stowarzyszenie Integracji Osób Niepełnosprawnych SION w Bartoszycach zorganizowało zabawę choinkową dla osób niepełnosprawnych – członków Stowarzyszenia.
Zabawa odbyła się w Świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bartoszycach.

W zabawie uczestniczyły dzieci i młodzież niepełnosprawna oraz osoby dorosłe zrzeszone przy Stowarzyszeniu Integracji Osób Niepełnosprawnych wraz ze swoimi rodzinami i opiekunami. Dzieci i młodzież niepełnosprawna zrzeszona w Stowarzyszeniu, dzięki takim inicjatywom mają okazję do spotkania w gronie znajomych i wspólnej zabawy.

Przygotowane konkursy i zabawy były dla osób niepełnosprawnych okazją do sprawdzenia swoich możliwości, a zarazem doskonałą zabawą. Zabawy i konkursy zostały przygotowane i przeprowadzone przez Jacka Cieplińskiego.
Do wspólnej zabawy zachęcały również zawsze kolorowo przebrane w bajkowe stroje, Panie z Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bartoszycach, a do tańca przygrywał nam DJ.Poczęstunek w formie ciast, owoców oraz napoi, został przygotowany przez pracowników i członków Stowarzyszenia.

Wizytę złożył nam również Mikołaj, który bawił się wspólnie z dziećmi oraz rozdał paczki ze słodyczami.

Dziękujemy wszystkim za wspólną, wspaniałą zabawę!