Wycieczka Wrocław

📅 25 August 2025 | ✍️ admi

W dniach 20-21.08.2025 odbyła się wycieczka do Wrocławia. To były dwa dni intensywnego zwiedzania, podczas których odwiedziliśmy Muzeum Panoramy Racławickiej, Ostrów Tumski z Katedrą pw. św. Jana Chrzciciela, Most Tumski, Wyspę Piasek oraz Stare Miasto i Plac Solny Rynek z Ratuszem. Zwiedziliśmy również Halę Stulecia oraz Ogrody Japońskie i oczywiście Afrykarium ZOO.

Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki przez biuro turystyczne Włóczykij . Wycieczka bardzo nam się podobała i na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.

The selected language may not be fully translated or may contain inaccuracies.